QIP 2012 4.0 Build 6783

Оновлення версії QIP 2012

Можливість логіна, використовуючи аккаунт соціальної мережі або номер телефону

В якості логіна для QIP 2012 можна використовувати обліковий запис ВКонтакте, Facebook або Twitter, а також номер мобільного телефону. Використовуйте той самий логін для QIP на іншому комп’ютері і ваші налаштування завантажаться з сервера qip.

Повноцінна підтримка Вконтакте, Facebook і Twitter
Ви можете читати стрічки новин ВКонтакте, Facebook і Twitter прямо у вікні повідомлень. Підтримка сервісів максимальна: дивіться відео і фотографії, коментуйте і рекомендуйте повідомлення друзів, пишіть свої повідомлення та надсилайте фото.

Безкоштовні голосові і відеодзвінки
У QIP 2012 серйозно покращено якість голосових і відеодзвінків. Тепер ділитися емоціями і спілкуватися без обмежень з друзями та близькими стало ще комфортніше. Крім того, можна здійснювати дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони за дуже вигідними тарифами.

Поліпшені вкладки діалогів
Більше не потрібно закривати вкладки зі старими діалогами. Всі діалоги відсортовані за часом, і старі діалоги просто переміщаються вниз списку діалогів. Вкладки з важливими діалогами можна закріпити і вони завжди будуть під рукою. Якщо ви звикли до звичайних вкладках, то їх можна включити в налаштуваннях.

Вбудована перевірка орфографії
Можливість увімкніти вбудовану перевірку орфографії в налаштуваннях повідомлень. За замовчуванням доступні словники для російської та англійської мов, але є можливіть додати свої.

Поліпшені спливаючі повідомлення
Тепер можливість бачити аватарку співрозмовника на спливаючому повідомленні. Ваш співрозмовник занадто балакучий? Кілька повідомлень підряд склеюються в один і відзначаються спеціальним значком, займаючи мінімальне місце на екрані.

Інші можливості
Підтримка різних протоколів: OSCAR, XMPP (Jabber) , MRA, SIP.
Відтворення роликів youtube, rutube, smotri.com, vimeo у вікні повідомлень.
Повідомлення про прихід нових листів для Yandex, Google та Mail.ru.
Потужний антиспам-фільтр.
Різноманітні засоби підсвічування тексту з використанням bb-codes.

 

Версія: 4.0 Build 6783
Дата: 15.11.2011
Мова інтерфейсу: російська, англійська, німецька, словацька, чеська
Розмір: 9.5 MB
Платформа: Windows 2000, WindowsXP, Windows Vista, Windows 7

Скачати
qip2012.zip

Залишити коментар

You must be увійдіть в систему щоб залишити коментар.