П’ять корисних джаббер ботів

П’ять корисних джаббер ботів

1 – За допомогою RSS-аггрегатора jabrss@cmeerw.net можна підписуватися на RSS-фіди. У моїй підписці Google Reader’а досить багато повідомлень і я читаю далеко не всі з них, а решту позначаю кнопкою «Позначити як прочитане». За допомогою зазначеного бота можна читати обрані RSS-фіди і не бояться втратити їх в тисячах інших повідомлень. Основні команди бота:
subscribe – додає RSS-стрічку у ваш список;
unsubscribe – видаляє RSS-стрічку з вашого списку;
list – відображає стрічки, на які ви підписані;
Для перегляду команд бота, відправте команду help.
2 – Бот en@clisearch.net призначений для вивчення англійської мови. Додайте його в свій клієнт і раз на 30 хвилин (час можна налаштувати) вам будуть надсилатися завдання для збільшення словникового запасу, граматичні правила, перевірка знань неправильних дієслів і т.д. Офіційний сайт бота – http://en.clisearch.net. Для перегляду команд бота, відправте команду-help.
3 – Jabberdict – набір словників, список яких можна знайти www.jabberdict.ru. Можна додати бота.
4 – all@jabberdict.appspotchat.com, який об’єднує всі словники системи.
Універсальний інформаційний бот arx-bot@jabber.ru дозволяє отримувати статті з популярних ресурсів і не тільки. Для перегляду команд бота, відправте команду help.
5 – whois@swissjabber.ch – бот для виконання whois-запитів, який на відправлене імя домену видає про нього докладну інформацію.

 

Залишити коментар

You must be увійдіть в систему щоб залишити коментар.