Yaxim – Jabber клієнт для Андроїд

Гарний клієнт для роботи в мережі по популярному протоколу Jabber. Великою кількістю можливостей і налаштувань ця програма похвалитися не може. Дозволяє працювати в багатьох мережах за різними протоколами передачі даних, що істотно розширює сферу використання. Тим не менш, yaxim відмінно підходить для швидкого та приємного спілкування тим, хто не любить довго налаштовувати подібні клієнти. Ця програма працює на децентралізованій системі серверів.
Тому при виникненні яких-небудь проблем на одному, можна відразу ж перевести з’єднання на інший сервер. Це особливо важливо для андроїд пристроїв, оскільки неможливість встановити з’єднання з сервером передачі повідомлень іноді призводить до системних помилок. Поки що підтримки конференції та реагування на жести немає.

Крім того, YAXIM є програмою з відкритим вихідним кодом, що дозволяє технічно підкованим користувачам самостійно змінювати деякі параметри роботи додатку. На даний момент випущена фінальна версія цього клієнта, скачати яку можна на Андроїд Маркеті.  Всі додатки протестовані вручну, тому ймовірність помилок або багів зводиться до мінімуму.

Якщо ж ви хочете особисто взяти участь у поліпшенні цієї програми, тоді без реєстрації на сайті офіційного розробника не обійтися. Хто знає, може саме ви допоможете зробити клієнт YAXIM ще краще. У будь-якому випадку YAXIM – гідна альтернатива іншим безкоштовним Jabber клієнтам для андроїд.

Залишити коментар

You must be увійдіть в систему щоб залишити коментар.